• BLACHA

  ROBERT WIĘCKIEWICZ

  Jedyny na świecie świadek koronny „celebryta”. Biznesmen, współautor bestsellerowych książek o tematyce mafijnej. Król życia, za które dostaje się jego bliskim. Przez lata uodpornił się na mafię, policję, ataki medialne. Ma dwa czułe punkty: dzieloną z Sikorą tajemnicę z przeszłości i własną córkę.

 • KAŚKA

  ELIZA RYCEMBEL

  Córka Blachy. Ma w sobie jego siłę, ale i połamanie. Zakocha się w chłopaku, który okaże się cieniem jej ojca, choć zrobiła wszystko, żeby nie zakochać się w kimś podobnym. Świeżo upieczona absolwentka prawa. Niepokorna, inteligentna, wieczne źródło zmartwień dla rodziców. Przejdzie błyskawiczny kurs dojrzewania.

 • SIKORA

  ARTUR ŻMIJEWSKI

  Ojciec Lidki i oddany dziadek dla jej córki. Emerytowany policjant-legenda. Obecnie konsultant w jednej z firm konwojenckich.
  Spokojne, ciche życie na uboczu kończy się gdy świadek koronny, którego stworzył, zostaje oskarżony o morderstwo, a sprawę
  ma prowadzić jego córka.

 • LIDKA

  JOANNA BALASZ

  Córka Sikory jest podkomisarzem w policji. Trafia jej się wielka sprawa. Ktoś i chce zniszczyć Blachę oraz dorobek Pawła Sikory. Znakomita policjantka, która musi wydeptać własną drogę, żeby być sobą w świecie swojego ojca.

 • MIRA

  MAŁGORZATA FOREMNIAK

  Mira znalazła nowego męża, który jest zupełnym zaprzeczeniem Blachy. Rozwiodła się z Blachą, ale okazało się, że z nim nie można się rozwieść.

 • LATO

  TOMASZ SCHUCHARDT

  Doświadczony policjant, partner Lidki. Z jednej strony chce być lojalny względem Lidki i jej ojca , z drugiej chce dobrze żyć z prokuratorem Mierzejewskim.

Dostałbyś się do policji? Sprawdź się w teście dla zawodowców

ROZWIĄŻ QUIZ >

Mówi policjant do policjanta...
Sprawdź, czy zrozumiesz policyjny slang?

ROZWIĄŻ QUIZ >